10-16 ЛИСТОПАДА 2019 р ГАННОВЕР, НІМЕЧЧИНА

10-16 ЛИСТОПАДА 2019 р ГАННОВЕР, НІМЕЧЧИНА

Спеціалізована виставка, де представлені системи і комплектуючі для сільгоспмашинобудування і суміжних галузей, а також запасні частини, витратні матеріали та обладнання для ремонту сільгосптехніки.
B2B -платформи для інженерів, розробників, постачальників і менеджерів відділів запасних частин, представників спеціалізованих роздрібних мереж, а також сільгоспвиробників і кінцевих споживачів.
agritechnika_2019Учасники презентували інноваційні рішення для сільського господарства.
450 000 відвідувачів підкреслюють привабливість AGRITECHNICA у всьому світі. Маючи 30 відсотків відвідувачів з міжнародної торгівлі, це глобальне місце зустрічі сільськогосподарської громади. Відвідувачі були дуже задоволені пропозицією AGRITECHNICA, як показують результати опитування.
320 000 відвідувачів з Німеччини
Німецькі фермери використовували AGRITECHNICA, щоб обговорити перспективи їх поточних невизначених умов для своїх компаній, визначитися з майбутніми стратегіями та підготувати інвестиції.
Більше 130 000 відвідувачів приїхали з 152 країн, більшість з яких – Нідерланди, Данія, Австрія, Італія та Україна, далі Швейцарія, Франція та Великобританія.Інтерес міжнародної політики до AGRITECHNICA помітно зріс. Численні міністри та бізнес-делегації з усього світу дізналися про майбутні стратегії сільського господарства в AGRITECHNICA.
Частка іноземних експонентів зросла до понад 60 відсотків 2820 компаній з 53 країн, включаючи провідних світових виробників, демонстрували повний спектр тракторів, машин, обладнання, запчастин та аксесуарів. Частка з-за кордону знову зросла на 62 відсотки. AGRITECHNICA є міжнародною платформою для інновацій. Це відкриває доступ до міжнародних ринків.
Успішна прем’єра “Міжнародного дня фермерів”
“Міжнародний день фермерів” відзначила успішну прем’єру на AGRITECHNICA 2019. Цього року в центрі уваги були дві сільськогосподарські країни Франції та Великобританії. Індивідуально розроблена інформаційно-дискусійна програма залучила понад 11 000 відвідувачів з цих країн.
Понад 700 компаній представили новітні рішення від комплектуючих до машини. Завдяки новому “Trophy System & Components Trophy” вражаюче була представлена новаторська потужність цієї галузі.
Спеціальні рішення для теми “Захист врожаю та природи” привернули увагу відвідувачів та представників ЗМІ. Спеціальний “акр знань”, розроблений разом з ФАО, показав можливості проведення відеоконференцій для великого та дрібного сільського господарства на різних континентах.
Таким чином, інноваційні ідеї знайдуть швидший доступ до ринку та дадуть поштовх всій галузі.
Зустріч LAND.TECHNIK AGEng в AGRITECHNICA: Мережеві вузли для інженерів
Більше 1100 інженерів, розробників та вчених приїхали до AGRITECHNICA на 77-ту Міжнародну конференцію LAND.TECHNIK-AgEng VDI Wissensforum. Розробники з усього світу обговорювали найновіші питання сільського господарства та висвытлювали інновації в агротехніці.«Салон майбутнього» – першокласна ділова програма в розділі Systems & Components відкрила нові горизонти галузевим дискусіями.
Численні аграрні блогери використовували Agritechnica для зустрічей, обговорень та створення мережі.