«АГРО-2021», м Київ. 8-11 червня

«АГРО-2021», м Київ. 8-11 червня

agro2021_logoВиставка «АГРО-2021» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.
«АГРО-2021» є найважливішою подією агропромислового сектору України і ефективною платформою для демонстрації найновіших галузевих досягнень, інноваційних рішень і технологій. Особливу уваг було спрямовано на новинки сільськогосподарської техніки та устаткуванню, запчастини до яких, в найширшому асортименті і незмінно високій якості було представлено ТОВ “Франк Лемекс” ( TM Frank Original ),сучасним агротехнологіям як для великих, так і малих аграрних підприємств.
У рамках «АГРО-2021» відбулось дванадцять спеціалізованих виставок: ЕкспоАгроТех, Агротранспорт і логістика, Біопаливо, Hi-Tech Агро, Animal’EX, Agro Build-Expo, FishExpo, Рослинництво і агрохімія, Organiс, Еквісвіт, Сучасний фермер, Eco House.
Також у рамках програми виставки пройшла низка ділових заходів, форумів, дискусійних панелей, науково-практичних заходів, прес-конференцій, які забезпечують відкритий діалог між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками. На «АГРО-2021» українські виробники налагоджували безпосередні контакти із представниками країн-лідерів світового аграрного сектору, знайшли нових партнерів та клієнтів.
Окрім офіційної та ділової частини, виставка включала цілу низку цікавих та розважальних заходів. Зокрема, це автомобільний фестиваль з тест-драйвами «Агро Авто Шоу», кулінарний фестиваль «AgroFoodFest», фестиваль національних виробників товарів «FEST UA» та «Ринг-Аукціон племінних тварин».

, , ,