AGROEXPO-2019 (25-28.09.2019 Україна, м.Кропивницький)

AGROEXPO-2019 (25-28.09.2019 Україна, м.Кропивницький)

У VII Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки AGROEXPO-2019, яка пройшла з 25 по 28 вересня, взяли участь 585 компаній-експонентів та близько 500 учасників Покровського ярмарку. Виставкова площа комплексу має рекордні для України розміри і складає 125 000 м².
фпкщучзщОрганізатори виставки: Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Кіровоградська обласна державна адміністрація, Торгово-промислова палата України, Федерація роботодавців України, Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для АПК “Украгромаш”, ВГО “Українська асоціація аграрних інженерів”.
За три дні виставку відвідали 41 394 людини (1-й день – 14019, 2-й день – 15548, 3-й день – 11827 осіб). Для порівняння: кількість відвідувачів за всі 4 дні виставки минулого року склала 35 тисяч осіб.
Традиційно під час роботи виставки пройшов ряд семінарів, конференцій, панельних дискусій. Так, у перший день роботи виставки ділову програму «AGROEXPO-2019» відкрила панельна дискусія Федерації роботодавців України, присвячена зверненню аграріїв та машинобудівників до Президента України зберегти державну програму підтримки сільгоспмашинобудування – у зв’язку з тим, що у проекті бюджету-2020 відсутні кошти на програму часткової компенсації вартості вітчизняної сільгосптехніки.
Вже традиційно на “AGROEXPO-2019” новинки сільгосптехніки світових та вітчизняних брендів можна було побачити безпосередньо в роботі в полі на спеціальному полігоні. Загальна площа полігону становить ‒ 60 000 м² (6 га). Усього за три дні, свої можливості показали 26 одиниць техніки провідних українських та іноземних компаній. Свою продукцію на виставці було представлено  і ТОВ “Франк Лемекс” (ТМ Франк Оригінал – Німеччина)- це широкий асортимент запчастин до грунтообробної техніки, найвищої якості.
На спеціальному полігоні для тест-драйву на виставці «AGROEXPO» пройшов один з найбільший в Україні тест-драйвів кросоверів та позашляховиків, у якому взяли участь 11 позашляховиків відомих світових брендів: MITSUBISHI, NISSAN, RENAULT, FORD, SUBARU, SKODA. Організатори виставки підготували 5 спеціальних смуг для тесту.
Також в рамках «AGROEXPO» вже традиційно пройшла виставка AutoLand, під час якої пройшли всеукраїнські прем’єри одразу 10 автомобільних новинок сезону.
На AGROEXPO-2019 аграрії вже традиційно мали змогу купити сільгосптехніку дешевше. Діяли дві знижкові акції. За умовами першої, у разі підписання безпосередньо на виставці договорів на купівлю техніки, аграрій отримував знижку від 5%. Друга передбачала дисконт від 10%, якщо техніка придбавалась прямо з виставки.