Зернові технології 2018 м.Київ

Зернові технології 2018 м.Київ

Восьма міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  Зернові технології 2018 м.Київ.
«Зернові технології» – міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована на просування інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур.
Агропромислова виставка об’єднує провідних постачальників обладнання, дилерів та представників виробничого сектору як зернового ринку України, так і компанії міжнародного формату. Значний досвід організаторів та сучасний виставковий комплекс створюють оптимальні можливості для діалогу між виробниками технологічних рішень, фахівцями сільськогосподарських підприємств, керівниками господарств різних категорій та представниками влади, що сприяє пошуку нових партнерів, обміну сучасним досвідом та просуванню світових трендів на ринку України.
Традиційно, на агропромисловій виставці «Зернові технології 2018» ТОВ “Франк Лемекс” (ТМ Frank Original) традиційно було представлене у розділі техніка та технології.
Відвідувачі агропромислової виставки змогли не тільки оглянути останні зразки сільськогосподарської техніки та обладнання, а й долучились до обговорення важливих питань на форумах, конференціях, семінарах та майстер-класах. В комплексі, це дозволило нам знайти нових та зустріти наших постійних партнерів по бізнесу та клієнтів.