ПРО НАС

*Починаючи з 1836-го року ім’я Франк Лемекс є синонімом високоякісних запчастин. Завод ФРАНК Вальц-унд Шмідетехнік розташований недалеко в1uni2ід Баттентергу (Німеччина) у верхівї р. Едер посеред самобутньої природи. Священик Крістіан Франк разом зі своїм товаришем Даніелем Райтцем заснували фірму 18 серпня 1836 р. назвавши її «Редіггойзер Гаммер». Завод “ФРАНК Вальц унд Шмідетехнік” ГмбХ (Німеччина) виготовляє:
– робочі органи для ґрунтообробної техніки всіх відомих виробників, таких як Лемкен, Грегуар Бессон, Квернеланд, Фогель унд Нот, Рабеверк, ПНЛ, ББГ;
– робочі органи для бурякозбиральної техніки таких виробників, як Хольмер, Кляйне, Штоль;
– колосопідйомники, ножі, сегменти, пальці, подрібнювачі до всіх сучасних комбайнів та картоплезбиральної техніки.
Оскільки ці запчастини виготовлені в Німеччині на заводі зі столітніми традиціями виробництва, немає необхідності переконувати в їхній якості. У зв’язку з тим, що на заводі «Франк Вальц унд Шмідетехнік» виготовляють тільки комплектуючі деталі як для техніки заводів-виробників ґрунтообробної техніки, так і в якості запасних частин – ціна на них значно нижча, що є особливо актуальною перевагою при бажанні сільгоспвиробників скоротити виробничі витрати. Для виходу на ринки східної Європи у 2002 році в Україні було засновано дочірнє підприємство ТОВ ” Франк Лемекс” (м. Тернопіль) – як підрорзділ «Франк Вальц унд Шмідетехнік» у східних регіонах Европи.
Фірма Франк Лемекс продає якісні, стійкі до зношення запчастини до сільськогосподарської, в тому числі грунтообробної техніки провідних світових виробників: BBG, Brenig, Chalier, John Deere, Demblon, Eberhardt, Fenet, Fraugde, Goizin, Gregoire Besson, Heger, Huard, Krone, Kverneland, Kyllingstad, Landsberg, Lemken, Muller, Naud, Niemeyer, Overum, Rabewerk, Skjold / Kongskilde, Souchu Pinet, Vogel & Noot, Widder та інших. У нас Ви можете купити повний асортимент запчастин до сільськогосподарської техніки імпортного виробництва. На наших складах завжди є в наявності оригінальні запчастини до техніки Лемкен, Квернеланд та ін., замінників яких не існує. Продукція Франк Оригінал ™ ( Frank Original ®) виготовлена за найсучаснішими технологіями й широко постачається на внутрішній і міжнародний ринки. Для наших виробів використовуються тільки специфічні марки сталей – можете нам довіряти.
Крім швидкозношуваних запчастин до плугів і культиваторів власного виробництва під торговою маркою Франк Оригінал ™ ( Frank Original ®), ми реалізовуєм оригінальні запчастини до сільськогосподарської техніки від таких виробників, як Лемкен, Грегуар Бессон, Джон Дір, Квернеланд, Фогель унд Нот, Рабе та багатьох інших.
Крім своїх традиційних ринків ми, звичайно, відкриті для клієнтів з інших галузей. Вирішення специфічних проблем в залежності від використання наших продуктів є тільки частиною пакету сервісних послуг, що ми можемо запропонувати. Ми працюєм відповідно до сучасних європейських норм якості.


* Зазначена інформація є повідомленням про новини діяльності ТОВ “Франк Лемекс”

Наші Послуги

Ми забезпечуєм широкий спектр послуг для аграріїв, що до підбору та  забезпечення їхніх потреб у запчастинах до плугів, культиваторів та іншої грунтообробної та сільськогосподарської техніки. Перелік нашої продукції охоплює понад 12000 виробів під брендом Франк Оригінал ™ ( Frank Original ®), якість яких ретельно перевірено.

 1. Запчастини До Грунтообробної Техніки - Плугів Та Культиваторів

  – лемеші для плугів, відвали, польові дошки;
  – передплужники, завантажувальні відвали й інші знаряддя попередньої обробки;
  – корпуси в зборі ( до плугів і культиваторів)
  – стійки культиватора та лемеші до культиваторів
  – ножі та пальці для фрез і ротаційні борони
  – дискові борони, дискові ножі, диски сівалки

 2. Запчастини До Імпортної Сільськогосподарської Та Грунтообробної Техніки

  – запчастини до плугів імпортного виробництва
  – запчастини до культиваторів імпортного виробництва
  – запчастини до бурякозбиральної техніки
  – запчастини до зернозбиральної техніки
  – запчастини до грунтообробної техніки
  – кріплення та метизи для плугів і культиваторів

 3. Продукти Для Збирання Зелених Кормів, Зернових І Просапних Культур

  – колоскопідйомники
  – ковзаючи повідки та ножотримачі для дискових косарок
  – шарнірні ножі, до викопних лемешів
  – прутки очисних (зірчатих) турбін

 4. Картопле- Та Бурякозбиральна Техніка

  Високоякісні компоненти – це основа гарного врожаю , в т ому числі і просапних культур . Викопуючі лемеші , бильні ножі , зуби фрези , лемеші-підгортачі – звичайно ж від ФРАНК ОРИГІНАЛ .

Наша Місія

Наша місія – стати лідером на ринку України з постачання високоякісних запчастин до грунтообробної та сільськогосподарської техніки, для задоволеня потреб як дрібного сільгоспвиробника, так і великих агропідприємств та холдингів. Вся наша продукція повинна відповідати найвищим критеріям якості.

Наша Команда

Хто з Вами Працює?

Півньов Назар Володимирович
Заступник директора
тел.+38(097)7205510
Гарматій Андрій Михайлович
Менеджер з продажу
тел. +380965627469
Токарчук Юрій Григорович
Менеджер з продажу
тел. +380967304315
Король Василь Петрович
Директор представництва (м.Черкаси)
тел. +380675050473
Василига Олександр Федорович
Менеджер з продажу (м.Черкаси)
тел. +380674740507
Гунько Олександр Васильович
Менеджер з продажу (м.Черкаси)
тел. +380688353136
Яковенко Роман Миколайович
Представитель в г.Запорожье
тел. +380986542094
Основні Етапи Розвитку Компанії

Коротка Історія Компанії

March, 2015

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum non dolor ultricies, porttitor justo non, pretium mi.

February, 2015

Phasellus id dignissim orci, non pulvinar ex. Donec id lectus ut sem porta blandit et venenatis nunc.

March, 2015

Sed aliquet tempus aliquam. Etiam feugiat ornare massa, vel tincidunt tortor dignissim at. Donec quis tincidunt nisi. Integer tempus diam et felis finibus imperdiet. Ut ornare nunc eget purus commodo, sed rutrum ante viverra. Fusce fringilla euismod lorem vel aliquet. Etiam blandit efficitur massa.

May, 2012

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum non dolor ultricies, porttitor justo non, pretium mi.

March, 2010

Fusce fringilla euismod lorem vel aliquet.

Відгуки

Що Ми Говорим