ПРО НАС

*Починаючи з 1836-го року ім’я Франк Лемекс є синонімом високоякісних запчастин. Завод ФРАНК Вальц-унд Шмідетехнік розташований недалеко в1uni2ід Баттентергу (Німеччина) у верхівї р. Едер посеред самобутньої природи. Священик Крістіан Франк разом зі своїм товаришем Даніелем Райтцем заснували фірму 18 серпня 1836 р. назвавши її «Редіггойзер Гаммер». Завод “ФРАНК Вальц унд Шмідетехнік” ГмбХ (Німеччина) виготовляє:
– робочі органи для ґрунтообробної техніки всіх відомих виробників, таких як Лемкен, Грегуар Бессон, Квернеланд, Фогель унд Нот, Рабеверк, ПНЛ, ББГ;
– робочі органи для бурякозбиральної техніки таких виробників, як Хольмер, Кляйне, Штоль;
– колосопідйомники, ножі, сегменти, пальці, подрібнювачі до всіх сучасних комбайнів та картоплезбиральної техніки.
Оскільки ці запчастини виготовлені в Німеччині на заводі зі столітніми традиціями виробництва, немає необхідності переконувати в їхній якості. У зв’язку з тим, що на заводі «Франк Вальц унд Шмідетехнік» виготовляють тільки комплектуючі деталі як для техніки заводів-виробників ґрунтообробної техніки, так і в якості запасних частин – ціна на них значно нижча, що є особливо актуальною перевагою при бажанні сільгоспвиробників скоротити виробничі витрати. Для виходу на ринки східної Європи у 2002 році в Україні було засновано дочірнє підприємство ТОВ ” Франк Лемекс” (м. Тернопіль) – як підрорзділ «Франк Вальц унд Шмідетехнік» у східних регіонах Европи.
Фірма Франк Лемекс продає якісні, стійкі до зношення запчастини до сільськогосподарської, в тому числі грунтообробної техніки провідних світових виробників: BBG, Brenig, Chalier, John Deere, Demblon, Eberhardt, Fenet, Fraugde, Goizin, Gregoire Besson, Heger, Huard, Krone, Kverneland, Kyllingstad, Landsberg, Lemken, Muller, Naud, Niemeyer, Overum, Rabewerk, Skjold / Kongskilde, Souchu Pinet, Vogel & Noot, Widder та інших. У нас Ви можете купити повний асортимент запчастин до сільськогосподарської техніки імпортного виробництва. На наших складах завжди є в наявності оригінальні запчастини до техніки Лемкен, Квернеланд та ін., замінників яких не існує. Продукція Франк Оригінал ™ ( Frank Original ®) виготовлена за найсучаснішими технологіями й широко постачається на внутрішній і міжнародний ринки. Для наших виробів використовуються тільки специфічні марки сталей – можете нам довіряти.
Крім швидкозношуваних запчастин до плугів і культиваторів власного виробництва під торговою маркою Франк Оригінал ™ ( Frank Original ®), ми реалізовуєм оригінальні запчастини до сільськогосподарської техніки від таких виробників, як Лемкен, Грегуар Бессон, Джон Дір, Квернеланд, Фогель унд Нот, Рабе та багатьох інших.
Крім своїх традиційних ринків ми, звичайно, відкриті для клієнтів з інших галузей. Вирішення специфічних проблем в залежності від використання наших продуктів є тільки частиною пакету сервісних послуг, що ми можемо запропонувати. Ми працюєм відповідно до сучасних європейських норм якості.


* Зазначена інформація є повідомленням про новини діяльності ТОВ “Франк Лемекс”

Наші Послуги

Ми забезпечуєм широкий спектр послуг для аграріїв, що до підбору та  забезпечення їхніх потреб у запчастинах до плугів, культиваторів та іншої грунтообробної та сільськогосподарської техніки. Перелік нашої продукції охоплює понад 12000 виробів під брендом Франк Оригінал ™ ( Frank Original ®), якість яких ретельно перевірено.

 1. Запчастини До Грунтообробної Техніки - Плугів Та Культиваторів

  – лемеші для плугів, відвали, польові дошки;
  – передплужники, завантажувальні відвали й інші знаряддя попередньої обробки;
  – корпуси в зборі ( до плугів і культиваторів)
  – стійки культиватора та лемеші до культиваторів
  – ножі та пальці для фрез і ротаційні борони
  – дискові борони, дискові ножі, диски сівалки

 2. Запчастини До Імпортної Сільськогосподарської Та Грунтообробної Техніки

  – запчастини до плугів імпортного виробництва
  – запчастини до культиваторів імпортного виробництва
  – запчастини до бурякозбиральної техніки
  – запчастини до зернозбиральної техніки
  – запчастини до грунтообробної техніки
  – кріплення та метизи для плугів і культиваторів

 3. Продукти Для Збирання Зелених Кормів, Зернових І Просапних Культур

  – колоскопідйомники
  – ковзаючи повідки та ножотримачі для дискових косарок
  – шарнірні ножі, до викопних лемешів
  – прутки очисних (зірчатих) турбін

 4. Картопле- Та Бурякозбиральна Техніка

  Високоякісні компоненти – це основа гарного врожаю , в т ому числі і просапних культур . Викопуючі лемеші , бильні ножі , зуби фрези , лемеші-підгортачі – звичайно ж від ФРАНК ОРИГІНАЛ .

Наша Місія

Наша місія – стати лідером на ринку України з постачання високоякісних запчастин до грунтообробної та сільськогосподарської техніки, для задоволеня потреб як дрібного сільгоспвиробника, так і великих агропідприємств та холдингів. Вся наша продукція повинна відповідати найвищим критеріям якості.

Наша Команда

Хто з Вами Працює?

Основні Етапи Розвитку Компанії

Коротка Історія Компанії

1836-1851

Заснування підприємства Reddighauser Hammer Крістіаном Франком

Створення Reddighauser Hammer в 1836 асоціюється з ім’ям пастора Крістіана Франка. Рішення про створення нового ковальського цеху було очевидним, оскільки селяни у верхів’ях річки Едер (Едерталь) вже тривалий час займались землеробством. У наступні роки, Крістіан Фанк придбав ще одну кузню, а також кілька ділянок видобутку залізної руди в околицях. Разом з Даніелем Рейтцем, його другом і менеджером, заклав фундамент для розвитку Reddighauser Hammer.

1851-1913

Зосередження на виробництві запчастин до плугів.

У другій половині XIX століття механізація сільського господарства в Європі та Америці переживала стрімкий розвиток. Крістіан Франк мав боротися з багатьма труднощами. Особливі перешкоди для керівництва компанії створили відсутність залізниці, яка з’явилася лише на початку XX століття. Тим часом, підприємство Reddighauser Hammer почало спеціалізуватися на виробництві запасних частин до плугів. В результаті, Reddighauser Hammer став провідним у Європі виробником запасних частин для обробки ґрунту та сільськогосподарського обладнання.

1913-1946

Подальше зростання , незважаючи на буремні часи.

Після продажу Reddighauser Hammer заводу Adolfshutte , він був перетворений в сучасну кузню сільського господарства, якому не завадила навіть перша світова війна. Під час війни, окрім запасних частин для плугів, виготовлялись також і гранатні головки. Створення акціонерного товариства у 1927 році, принесло нові можливості фінансування підприємства. Змонтовано перші ковальські вальці для масового виробництва плужних лемешів, розпочато виготовлення цільних плужних корпусів.

1946-1994

Новий початок, консолідація, криза - кузня сільського господарства Німеччини.

Незважаючи на брак сировини, відразу після Другої світової війни кузня Reddighauser Hammer незабаром знову почала виробництво садових інструментів і сільськогосподарського обладнання для ферм. На початку 1950-х років, компанія почала розвиватися до одного з провідних виробників запчастин та обладнання, для німецького сільського господарства. Кузня витримала конкуренцію і навіть придбала кілька конкуруючих фірм. У 1994 році, коли акціонерна компанія була змушена оголосити про банкрутство, була також невизначеність щодо майбутнього ковальського виробництва.

1994 і до сьогодні

Впевнений погляд в майбутнє

Після викупу управління Frank AG в 1994, прокатний і ковальський сектори було перетворено в незалежну компанію з обмеженою відповідальністю. Нові менеджери повністю модернізували підприємство. Крім того, компанія відкрила дочірні підприємства зі збуту в Угорщині (1993р.- Frank Hungaria Kft.) та Україні (2002р. – ТОВ «ФРАНК ЛЕМЕКС»). У 2006 році підприємство перейшло під управління GESCO Industrie Holding AG.

Відгуки

Що Ми Говорим