ІнтерАГРО2020/InterAGRO 2020 (28-30.10.2020 м.Київ, МВЦ)

ІнтерАГРО2020/InterAGRO 2020 (28-30.10.2020 м.Київ, МВЦ)

logo-agroМіжнародна агропромислова торговельна виставка “ІнтерАГРО” 2020 завершила свою роботу!
Основну частину учасників виставки “ІнтерАГРО” складали заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, сере яких і FRANK ORIGINAL (ТОВ Франк Лемекс), що значною мірою сприяє розвитку та успіху українського та світового агробізнесу.

На виставці були представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.
В рамках виставки відбулись ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів змогли зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміли напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки відбулось – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

Незважаючи на карантинні заходи, у 2020 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені.