«ІнтерАГРО 2016», «КиївЕкспоПлаза»

«ІнтерАГРО 2016», «КиївЕкспоПлаза»

11 листопада у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» завершився останній день роботи найбільшої у 2016 році виставки сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2016».
Організатор – лідер виставкового бізнесу України – компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, за сприяння Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, Національного агентства з підтримки французької економіки Business France, Німецької асоціації виробників сільськогосподарської техніки VDMA, Української аграрної конфедерації, Українського клубу аграрного бізнесу.
Завдяки участі у «ІнтерАГРО 2016» провідних міжнародних та вітчизняних брендів – виробників сільськогосподарської техніки, насиченій та потужній діловий програмі, партнерству виставки з відомими світовими організаціями – вона є визнаним лідером, головним інтелектуальним майданчиком та ефективною маркетинговою платформою для розвитку і просування компаній на вітчизняному та міжнародному ринках.
Серед учасників потужні компанії: ТОВ “Франк Лемекс”, Kuhn, Vaderstad, Claas, NewHolland, CaseIH, Amazone, Horsch, Poettinger, EridonTech, Hardi, Lemken, Quivogne, AGCO, Kverneland, VelesAgro, Berthoud та інші.

Підсумки «ІнтерАГРО 2016»:
30 000 кв.м площа
Понад 300учасників
20 000відвідувачів
20 країн – учасниць
3 Національні експозиції: Франції, Німеччини та Ізраїлю
40 бізнес-івентів

ВПЕРШЕ в рамках виставки стартував абсолютно новий проект – інтерактивна платформа «ІнтерАгроДебати». Протягом 3 днів роботи «ІнтерАгроДебати» стали епіцентром спілкування між провідними експертами аграрного ринку, спеціалістами та керівниками сільськогосподарських підприємств, а також представниками влади. Основною «фішкою» заходу є те, що трансляція дебатів відбувалась он-лайн на екранах у всіх павільйонах виставкового центру та на офіційному YouTube каналі «ІнтерАГРО».
Традиційно в рамках «ІнтерАГРО» відбувся День Франції в Україні, де пройшли міжнародні семінари за участю поважних гостей на тему: «Управління ризиками в агросекторі».
В рамках «ІнтерАгро 2016» учасники Національного павільйону Ізраїлю провели Українсько-ізраїльський сільськогосподарський бізнес-семінар по майбутньому співробітництву наших країн.
Ажіотаж серед учасників викликав також і круглий стіл: «Нові експортні можливості АПК. Відкриття ринків азійського континенту», організований Українською аграрною конфедерацією та ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».
Не менш цікавим стала конференція: «Школа Аграрного Експортера», на якій була присутня заступник Міністра аграрної політики і продовольства України Ольга Трофімцева.
Цікавою та інформаційно корисною стала міжнародна конференція: «Соя: Новітні тенденції в попиті на рослинний протеїн для людей та тварин. Ефективні технологічні рішення та кращі практики виробництва».
В перший день виставки відбулося підведення підсумків та нагородження переможців конкурсу кращих інноваційних рішень в сільськогосподарській техніці та обладнанні «InterAGRO Innovation Award». Переможці були представлені на виставці, тому відвідувачі та учасники мали змогу ознайомитись з ними на стендах компаній.
«ІнтерАГРО 2016» була насичена інформативними та ексклюзивними діловим заходами для аграріїв, які відмітили, що саме програма заходів виставки дає змогу отримати відповіді на більшість актуальних питань в агросекторі.
Говорити та писати про «ІнтерАГРО 2016» можна багато, більш детальніше з підсумками виставки можна буде ознайомитись на наступному тижні. А вже сьогодні пропонуємо яскравий фотозвіт виставки.